Lajme

 • Ora Post: Jun-08-2018

  3M8810 termike Tape përçueshëm është përdorur gjerësisht ndërmjetëm ngjitës përçueshëm termike në pajisjet elektronike dhe vepron si një lavaman ngrohjes përçueshëm. Për shkak të shkallë të gjerë të përdorura nga shumë telefona celularë, produktet janë të pamjaftueshëm dhe çmimet janë rritur. Features: 3M8810 dy anë plastike termike, ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Apr-13-2018

  Çfarë është PE film mbrojtëse? Pas çdo produkt është prodhuar dhe të përfunduar, disa paketimin e jashtme është e nevojshme për të parandaluar produktin nga të qenit objekt i ndonjë forcë të jashtme, duke rezultuar në disa veshin dhe humbje. Prandaj, predha mbrojtëse, filma mbrojtëse dhe produkte të tjera shpesh mund të shihet i ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Apr-02-2018

  Çfarë është bakrit fletë metalike kasetë? shirit petë bakrit është një lloj i kasetë metalike. Ajo është përdorur kryesisht për mbrojtur elektromagnetike, mbrojtur elektrike sinjal dhe magnetike mbrojtur sinjalit. Mbrojtje e sinjaleve elektrike kryesisht varet nga përçueshmëri të shkëlqyer elektrike të vetë bakrit, ndërsa magnetike ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Mar-16-2018

  Temperaturë të lartë rezistenca kasetë është përdorur në mjedisin e temperaturë të lartë dhe përdoren kryesisht për qëllime industriale elektronike. rezistenca temperatura është zakonisht në mes të 120 ° në 260 °, që zakonisht përdoret në pikturë, bojë të përpunimit të lëkurës, veshja dhe mbrojtur temperaturë të lartë në procesin e zgjedhjeve ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Mar-09-2018

  Aerchs bulided një fabrikë të re mbrojtëse Filmit në Dongguan të vitit të kaluar dhe fillimit të vënë në prodhimin sot. Pajisjet paraprakisht german REIFENHAUSER cast film linjë ka të importohet. Nga fillimi në 2018, Tani linjë e prodhimit tonë nga filmi për të zam veshja: defekt film Veshje makine i prerë ma ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: shkurt-28-2018

  Ne të gjithë e dimë PopSocket ajo është shumë popullor nga 2017. Ne delevolped një removale kasetë shkumë të veçantë për prodhimin e popsocket zgjerimin Qëndroni telefonit. Kjo kasetë removale shkumë mund të zhvishem off pa mbetje që me tiparet e nje here cikle rrinë-dhe-lot çfarë është ajo Popsocket? Popsocket ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: shkurt-05-2018

  Pse të zgjidhni PET film anti-statike mbrojtëse Tani bordi FPC është në zhvillim të vogël, por të shpejtë. polimer qark trashë Filmi është një efikas, me kosto të ulët, substrate fleksibël. Shtypur selektive përçueshëm Polymer Ink polimer circuitry trashë-Filmi përmban një teli-lidhur filler metalike ose toner filler ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Jan-25-2018

  Si ne të gjithë të njohur, në përbërjen e produkteve elektronike, film mbrojtëse është një pjesë integrale në përbërjen e produkteve elektronike, nëse telefonat celularë, kamera ose tableta, ajo duhet të jetë e bashkangjitur film mbrojtëse për të mbrojtur ekranin e produktit. Transparenca, mërzi, pastërtia e prote ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Jan-19-2018

  Me zhvillimin e ultra-thinization, intelligentialization dhe multi-funksionalizimin e produkteve elektronike, fuqia është në rritje, por produktet janë duke u hollë dhe të hollë. Heat liruar të bëhet një problem i madh. Për shkak të përçueshmëri termike e saj të shquar, fletët termike Graphene ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Jan-12-2018

  Së pari, kontrolloni strukturën e produktit vdesin-prerja. Para së gjithash, ne kemi marrë një vizatim të produktit, nuk nxitojnë për të menduar për procesin e saj, gjëja më e rëndësishme është që së pari të kontrolloni strukturën e produktit, duke përfshirë materialet, tolerancat dhe çështje të tjera. Sigurisht, këto mund të jetë më e vështirë për të s ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Jan-05-2018

  Adhesive tapes or materials usually appear in rolls. However, for different fields, they might need some special size or shape. Below are main fields require die-cuts. 1.Die-cut Adhesive Tapes for Mobile devices. A.Mobile phone B.Pad C.Smart watch 2.Die-cut Adhesive Tapes for Digital devices ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Dec-15-2017

  PMDA, one of the key raw materials for the PI film, skyrocketed from the end of 2016 and has accumulated nearly four times its total value so far. The raw material for the production of PMDA – Durene price increase is as high as 5 times. The reason, PMDA price soaring reason in addition to...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Dec-15-2017

  Në mënyrë që të sigurojë vdesin-prerja zgjidhje ngjitës Aerch për shumë biznese në të gjithë botën. Faqja e internetit është rishikuar, dhe nisur zyrtarisht Lexo më shumë »