Nano Micro thithje Tape Përdoret për telefonin Mbajtësit iPad dhe rastit

Përshkrim i shkurtër:

Product Description Kingzom-MS nano kasetë mikro thithje është zhvilluar për përdorim si material jo-shqip fiksimit të përkohshëm, shkumë jastëk përdoret për shkrimi dhe pajisjeve elektrike, si dhe të tjera të aplikacioneve të ndryshme me qëllim të përgjithshëm. Micro kasetë thithje anë mikro thithje pa ngjitës, por është e lehtë që të rrinë dhe lot në mënyrë të përsëritur, mbrapa anë është ngjitës zakonshëm për fiksimin në sipërfaqe bazë. Ajo është përdorur gjerësisht për shumë lloje të usages celular të cilat kërkojnë cikle vazhdimisht rrinë-dhe-lotsjellës, të tilla si ...


 • Die Cutting: Available
 • Zgjidhja Customized: Available
 • Fabrika Inspektimi: Available
 • Ditë Mostrat Delivery: 3 ditë nga ajrit shprehin
 • Certifikimi: SGS, ROSH, ISO
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Kingzom-MS nano kasetë mikro thithje është zhvilluar për përdorim si jo-shqip fiksim të përkohshme materiale, shkumë jastëk përdoret për shkrimi dhe pajisjeve elektrike, si dhe të tjera të aplikacioneve të ndryshme me qëllim të përgjithshëm.

  Micro kasetë thithje anë mikro thithje pa ngjitës, por është e lehtë që të rrinë dhe lot në mënyrë të përsëritur, mbrapa anë është ngjitës zakonshëm për fiksimin në sipërfaqe bazë. Ajo është përdorur gjerësisht për shumë lloje të usages celular të cilat kërkojnë në mënyrë të përsëritur të rrinë-dhe-lot cikle, të tilla si mbajtës telefon, rast dhe sipërfaqe të qetë etj

  Ka dy ngjyra të bardhë (0.8, trashësi 0.5mm) dhe zi (0.8, 0.5, 0.3 mm). Në thelb, forca thithje është i njëjtë pavarësisht nga trashësi dhe ngjyra. Lloji i trashë ka karakteristika të shkëlqyera cushioning për shkak të fleksibilitetit të nxjerr shkumë nga goja. Lloji i hollë është estetike dhe e dobishme për një hendek të ngushtë. Kingzom mund të sigurojë dy standarde dhe me porosi madhësi për një klient në varësi të nevojave të tyre.

  strukturë

  Struktura kasetë thithje Micro

  Features

  • Ana mikro-thithje është e lehtë që të rrinë dhe lot në mënyrë të përsëritur.
  • Nëse pala mikro-thithje bëhet pista, fshij sipërfaqen me një ind i lagësht dhe sipërfaqja bëhet reusable si më parë.

  Fleta e të dhënave

  Ngjyra dhe Trashësia (mm)

  White: 0.5, 0.8

  Zi: 0.3, 0.5, 0.8

  Size (customizable)

  0.8 Trashësia: 1020mm * 20m / roll

  0.5, 0.3 trashësi: 1020mm * 30m / rrotull

  diametër të jashtëm (mm)

  50

  diametër të brendshëm (mm)

  30

  Zmadhim (%)

  150

  Zgjatim (%)

  400

  Forca elastik (N / cm)

  12,74

  i përdorshëm

  material Flat sipërfaqe, qelqi, metalike, mermer, plastike etj

  i papërdorshëm

  sipërfaqe të përafërt, Zona lagur

  Aplikimet

  1. Stand, stacioni Docking (bashkëngjitur një tabletë ose një smartphone / A këmbë gome)
  2. Smartphone Case, Case Tablet (Fixing me rastin e kopertinës)
  3. Rondelet për komponentët e brendshme të smartphone (LCD, Bateri, Gjuha, mikrofon për shembull)
  4. Stationery fiksim (Bookends, Pencil qëndrojë p.sh.)
  5. Për shenja të përkohshme

  * Ruajtja: Ju lutemi të ruajtur produktet në një mënyrë plagë fort. Ajo do të bëhet rrudhur nëse ajo loosens.


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Related Products