Ultra-hollë matte ngjyra e zezë anti-gjurmë gishtash PET film me shirit të vetme-veshura ngjitës lehtësuar lavaman ngrohjes dhe të lehta mbrojtje nga drita e pajisjeve hollë elektronike

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi Ultra-hollë matte zezë ngjyrë të vetme-veshura Shirita ngjitës PET është PET ultra-hollë (2U / 4.5u / 12.5u) si një substrat, njëra anë e përpunimit boje, nga njëra anë të veshura me klasën optik akrilik ngjitës dhe pastaj nga film nga ndarjes. Të përshtatshme për grafit, ferrite, thithjen materialet dhe nanocrystals dhe produkteve të tjera për forcimin e përbërë sipërfaqe; Të përshtatshme për fletë metalike bakri, izolimin fletë metalike prej alumini sipërfaqe dhe lavaman ngrohjes; Të përshtatshme për elektronik, sma brendshme elektrike ...


 • Die Cutting: Available
 • Zgjidhja Customized: Available
 • Fabrika Inspektimi: Available
 • Ditë Mostrat Delivery: 3 ditë nga ajrit shprehin
 • Certifikimi: SGS, ROSH, ISO
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim

  mat zi ngjyra Ultra-hollë të vetme-veshura Shirita ngjitës PET është ultra-hollë PET (2U / 4.5u / 12.5u) si një substrat, njëra anë e përpunimit boje, nga njëra anë të veshura me klasën optik akrilik ngjitës dhe pastaj nga filmi nga Spliti. Të përshtatshme për grafit, ferrite, thithjen materialet dhe nanocrystals dhe produkteve të tjera për forcimin e përbërë sipërfaqe; Të përshtatshme për fletë metalike bakri, izolimin fletë metalike prej alumini sipërfaqe dhe lavaman ngrohjes; Të përshtatshme për elektronike pjesë, elektrike e brendshme të vogla jo-metalike të mbrojtjes sipërfaqësore dhe izolim; Fixed film Optical LCD në backlight, me mbrojtur mirë.

  Features

  1. Shumë të hollë dhe të përshtatshme për ngjitjen në hapësirat me pastrimin e kufizuar.
  2. Përmbahet fort në nënshtresa të ndryshme.
  3. Zvogëlon emetimin e pluhurit duke përdorur PET astar çlirim dhe bërthamën plastike.
  4. Rezistente ndaj njollave të tilla si shenjat e gishtave për shkak të veçantë matte anti-gjurmë gishtash shirit trajtimit në anën e pasme.
  5. Pa halogjen. (* Komponimet klorit janë qëllim nuk përdoret).

  strukturë

  Grafit Struktura Tape

   

  Aplikacion

  Mbrojtja dhe maskimin e pajisje të lëvizshme dhe pjesë.

  Grafit Tape application2

  Grafit Tape appication2


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Related Products